21

Wednesday, August

Niechaj szyje nam - pokój marynarski dla chłopca

Jarzębina dla urody
 /  / Jarzębina dla urody
Jarzębina dla urody

Jarzębina dla urody

Jarzębina dla urody
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

moda (2)Jarzębina najczęściej kojarzona jest z roślina ozdobną. Oprócz ładnego wyglądu jarzębina znalazła szerokie zastosowanie w dziedzinie takiej jak kosmetyka.
Z jarzębiny zbiera się kwiaty, pąki, owoce.Te ostatnie to prawdziwe bogactwo witaminy C, która ma zbawienne działanie nie tylko dla zdrowia naszego organizmu, ale także wyglądu zewnętrznego. Oczywiście w roślinach, z których pozyskiwana jest witamina C królową jest dzika róża, ale zaszczytne drugie miejsce zajmuje jarzębina.
Czerwone kuleczki jarzębiny to prawdziwy, i co najważniejsze, naturalny kosmetyk. Główne zastosowanie mają w kosmetykach przeciwzmarszczkowych, ponieważ likwidują wolne rodniki i zapobiegają starzeniu się skóry, a co za tym idzie opóźniają powstawanie zmarszczek. Będąc na spacerze można zerwać kilka kuleczek i w domu samodzielnie przygotować miksturę. Stosowana jako syrop pozwoli cieszyć się długą jesienią bez żadnego przeziębienia, a także zadba o to, aby podczas szarej pogody skóra była zawszę nawilżona i promienna.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author:

Related posts